Poznajmy się

Świat zapachów Jean Marc

…to świat zapachów dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Oferujemy zapachy, które pozwalają wyrazić pragnienia, podkreślić osobowość i zaczarować codzienność. Jean Marc oferuje przyjemność, której aż trudno się oprzeć. Proponujemy produkty w najpopularniejszych formatach, m.in: wody toaletowe, perfumowane, dezodoranty, płyny po goleniu oraz zestawy upominkowe. Zawsze w najlepszych cenach.

Mamy nosa do zapachów! 

Tworząc perfumy, współpracujemy z czołowymi światowymi dostawcami kompozycji zapachowych oraz liderami rynku opakowań. Bacznie śledzimy światowe trendy, bierzemy udział w międzynarodowych targach kosmetycznych (m.in. w Bolonii, Amsterdamie czy Moskwie) i szkoleniach branżowych, aby mieć pewność, że nasza oferta w pełni zaspokaja wymagania rynku. Pragniemy sprostać wymaganiom klientów, oferując im znakomite produkty w przystępnych cenach.

Tworzymy HITy

Produkujemy zapachy lubiane od dekad, również w nowatorskich formatach. Copacabana, nasz bestseller, cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. Używają go zarówno starsi jak i młodsi panowie. Zapach ten oferujemy w postaci wody toaletowej, wody po goleniu, spray’u do ciała oraz pianki do golenia w shape’owanej (kształtowanej) puszce. A jeśli ktoś ma ochotę podarować go bliskiej osobie niezastąpiony będzie zestaw prezentowy w eleganckiej torebce.

Dramers S.A.

Marka Jean Marc należy do spółki Dramers S.A. – jednej z czołowych firm produkcyjnych województwa wielkopolskiego. Firma powstała w 1992 roku, jako mała firma rodzinna. Dzięki oferowaniu bardzo dobrych jakościowo produktów, od początku szybko poszerzała rynki zbytu. Dzisiaj eksportuje do ponad 50 państw świata, zatrudnia ponad 200 osób i wciąż się rozwija.

Poznaj również szeroką ofertę odświeżaczy powietrza i chemii gospodarczej na Brait.com.pl

brait-25-05-16-01

Śledź Braita również na Facebooku:

facebook-brait-30-05-16-01